IK

Položila jsem otázku s anketou a anketa někam zmizela? Co je špatně?

Zobrazuje se anketa jen ostatním a ne tazateli?
Doplňuji:
Děkuji za odpověď. Anketu jsem dala i sem, takže to dělá můj nekompatibilní starý prohlížeč.

Odpovědi
Reezo

ne anketa se ukazuje všem… těžko říct, jesli jde o chybu v systému nebo si hrál nějaký zlatý uživatel a smazal to… Nejlepší je se obrátit na administrátora, nebo znovu položit otázku
Doplňuji:
tak ho tedy aktualizujte nebo si stáhněte jiný. Mohu doporučit Fire fox, nebo chrome

marci1

Anketa se zobrazuje všem. Možná jste ji jen zapomněla odeslat.
Doplňuji:
Neudělala jste „fajfku“ vlevo u ankety.

IK

Když je otázka a anketa vyplněná odesílá se každé samostatně? Mám tu jen jedno tlačítko na odeslat.

cochee

V nově položené otázce uděláš dole ve čtverečku fajfku u „vytvořit anketu,“ vytvoříš alespoň dvě anketní otázky (třetí a další přidáš pomocí tlačítka) a celé to odešleš pomocí „Odeslat.“

cochee

Myslíš z tvého pohledu jako stvořitele ankety? Dohromady. Mimochodem, ad Doplněna, tady v této otázce žádná anketa není, takže pokud jsi ji sem dávala, tak jsi to jaksi neodeslala či nedotáhla nebo jak to napsat