Avatar uživatele
ivzez

Položil tu některý uživatel (za den, týden) více otázek než momentálně nejproduktivnější tazatel?

Tatáž inspirace…

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kepler, independent, Annemone před 2040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Možná já, ikdyž opravdu už nevím.
Annas měla své naučné dopolední okénko a my tu tak trochu zlobili a nebyl problém za večer položit dvě stránky otázek – tehdá se ještě otázky zobrazovaly pod sebou a ne jako dnes jen v řádku.
No a naposledy to byly otázky s plotem.
Co se mi líbí, když jsou otázky takové, že se k nim připojí více uživatelů.
Příklad co matně pamatuji: Jak postavit plot? No samozřejmě následovala otázka jak jej zbourat, pak se někdo připojil s další otázkou, načež se ukázal dotaz na kulturu Mezi ploty :DD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Niekedy je prílišná aktivita škodlivá.
Vkladať otázky len pre zviditeľnenie svojho ega ukazuje na „mierne poškodenie myslenia“ vo vzťahu k spoločnosti v rámci sebareklamy. Byť prvým nemusí znamenať byť najlepším

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Ano. Byl zde jeden uživatel, který za jeden den, vlastně jen hodinu, vložil maximum otázek, bohužel, šlo o vulgární útoky na admina.

Bylo to nepříjemné. Uživatel tehdy dostal ban.

K reakci uživatele Jájsem Raibek. Ano v určité době existovalo annasino vzdělávací dopoledne – na přání uživatelů jsem vkládala otázky, které se týkaly jazykových jevů. Podle odpovědí jsem pak něco doplnila atd. Ale byla to zpravidla jedna otázka denně.

Protikladem byla XXX noční linka. Té jsem se nezúčastníla, protože na Odpovědích končím mezi 19. a 20. hodinou. XXX vkládal samozřejmě mnohem víc otázek než já, za týden jich mohlo být i 50, ale jen odhaduji.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Asi ne, ale statistiku si nevedu. Chronických tazatelů tady bylo v minulosti více, momentálně si vzpomínám třeba na Rokia, ale ten nebyl tak vytrvalý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co tu jsem na této stránce, jsem ještě nikoho aktivnějšího v pokládání otázek než Founda neviděl. Podle mě je to až chorobné jak se musí nudit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad Raibek,

Annasino vzdělávací dopoledne x noční lince. Už si nepamatuji, ale určitě jsem nikdy nevložila 50 otázek za den – domnívám se, že jen jednu. Bylo to na přání uživatelů – jazykové jevy.

V noční lince se objevilo otázek mnohem víc, Šlo to mimo mě, potože po 19. – 20. hodině na Odpovědi stále nechodím.

před 2039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-zive-ploty-nebo-z-dratenych-dilu-stare-plankove
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktery-stat-zacal-na-sve-hranici-stavet-ploty
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zucastnil-se-nekdo-hudebni-a-divadelni-prehlidky-mezi-ploty-v-prazskych-bohnicich

před 2040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

JájsemRaibek, ty plotové otázky byky super. Pěknÿ vzpomínky na starý dobrý časy 🙂

před 2040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Rokio alespon pokládal zajímavější a duchaplnější otázky. Found už je na hranici toho, že spamuje.

před 2040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Mně tedy přijdou kvalitnější otázky ty Foundovy.
Rokio se opakuje, ptá se stále dokola na to samé.
Navíc se ptá na věci, na které mu tu nemůže nikdo odpovědět → míním otázky ohledně psychických nemocí, poruch apod.

před 2040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V podstatě máte pravdu, ale Found s tím už rozhodně začíná být otravný. Rokio se alespon sklidnil. A nepokládal je tak intenzivně. U Founda si ani nejsem jist jestli kouří kvalitní matroš, nudí se nebo ty otázky myslí vážně.

před 2040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Přiznávám, že mně vyhovují Foundovy otázky jazykové, i když se zdají zdánlivé nesmyslné, ale není to vždy tak.

Samozřejmě, že pomůže původ objasnit etymologie.

Rokio otázky čato opakluje. Ptá e na totéž, jenže použije jinou formulaci, takže ta starší se dá těžko najít. Proto je otázka zase „nová“.

před 2039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Souhlas.

před 2040 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek