ÉowynC

Pokud si pořídím house,které si sama „vychovám“,bude na mě potom hodně zvyklé,bude mě i v dospělosti brát za rodiče?

Dá se taková husa chovat jako domácí mazlíček? Čistě teoretická otázka. :D Jde hlavně o to chování, ani ne tak o to, že třeba všude trousí bobky a tak..

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já jsem tak odchovala malého zajíčka 🙂 Jak vyrostl, tak ho chtěl manžel sežrat, ale já jsem mu to nedovolila. I v dospělosti za mnou chodil, reagoval na zavolání 🙂 Nakonec umřel stářím.

Další odpovědi
kapka

Jestli chceš, aby tě bralo za rodiče, musíš být první, co spatří po vylíhnutí z vajíčka. Pokud si pořídíš několikatýdenní house, ochočíš ho taky, ale nebude tam ta rodičovská vazba.
Jestli chodíš do školy a budeš muset house opouštět, nebude zrovna šťastné, zvlášť, pokud bude samotné bez sourozenců. :)

anonym

Koukni se třeba na http://www.csfd­.cz/film/19302-cesta-domu/
Jo – i husa dá se chovat jako „domácí mazlíček“, jen nečekej, že ji vycvičíš na povely jako psa – je to jen hloupá husa.
😉

bolak

http://www.lou­pak.cz/video/ze-sveta/7334-domaci-mazlicek-mervin-kacer

Coliffe

Možné to opravdu je. Někdo si vychová prase, lamu, tak proč ne husu? :)

Nikča_888

Já jsem si house vychovala a chodilo za mnou a mělo mě rádo, Do dnes je to můj domací mazel…Také si rozumí s naším zlatým retrívrem.

Ano jde to😊