Pokud si chci vyrýsovat postavu, ale hlavně zesílit, měl bych volit cviky ve svižnějším tempu?

Nebo jsou cviky na zesílení úplně odlišné od cviků na objem svalů?(pokud ano, prosím příklad nějakých cviků)
Doplňuji:
Část otázky jsem bohužel spletl(místo vyrýsovat tam má být nabrat svalovou hmotu),pardon za komplikace

Nejlepší odpověď
terry

Jak hodně vyrýsovat?
Pro svaly se cvičí cviky s větší zátěží. Silové. Vhodné je také obohatit jídelníček o proteiny.

Další odpovědi
ven.cik

Sestav si nějakej jídelníček, správná výživa je polovina úspěchu, zkus dělat supersérie. A když chceš nabrat svaly, tak asi budeš chodit do fitka ne ? Zkus se tam poptat těch goril co tam cvičej, někdy maj dobrý rady, mě ze začátku taky pomohli…;)