Avatar uživatele
Savier

Pokud muž přijde o panictví s prostitutkou, znamená to že je loser a měl by se za to stydět?

Jen tak pro info, tohle není můj případ.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Filip84 před 9 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Ano. Měl by se za to stydět

To je spíš otázka pro psychiatra. Myslím, že kluk, který by nedokázal navázat normální vztah ani po dobu studia na střední škole, by musel být nějak vadný. Osobně neznám ani z vyprávění.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Mám na to jiný nazor

Ne, nezbytně.

Nebo takhle: jsou ťapiny, co je to fakt nebaví, jenom je to pro ně – prostě a jednoduše – relativně snadná cesta, jak k penízu přijít. Já nikdy u kurwy nebyl, no, ne že by mi to bylo vysloveně proti srsti, spíš nemám tu potřebu jenom za šoust platit peníz. Nemám to až tak. Nemusím, nezbytně, mrdat zamilovaný, ale taky nemusím mrdat pořád, nebo jak to říct! 😅

Ale poznal jsem za život prostitutky, normálně jsme se bavili. A, právě, poznal jsem i štětky luxusní.

Pokud je luxusní štětka, tak chce za tu kundu luxusně zaplatit – ne, úplně na rovinu! Taky ti chlapa odmítne, nevezme ti každýho, kdo je „jenom“ s to zaplatit! A to se nebavíme o těch štětkách, u kterých noc stojí million! Ne, bavíme se o štětkách, u kterých za noc s nimi zaplatíš padesátku. Třeba, jo? Jenom pro představu. Ťapině dáš tak pětku, ok? 😅

Jako kdybys mladýmu zaplatil nějakou takovou, jo, počítej Kč 50,000.00 – Kč 200,000.00 za noc, ok?, na rovinu myslím, že by to byl dobrej present! Heleť, těm holkám je něco přes dvacet. Fakt jsou kompetentní, pořádný boky, kozy, čistý, rypák jak z časopisu – v tom není vada. Jako jsou to fakt pěkný holky (ty, co až tak pěkný nejsou, zase „umí“, berou tak Kč 10,000.00 – Kč 20,000.00 za noc, ok? 😅) a hlavně: umí! Takže ony by ho (Tě) uvedly.

No ale počítej s rancem peněz, jako! Co si myslíš!? Že pořádnou kurwu koupíš „za pětku“!? 😂😂😂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Mám na to jiný nazor

Vladislav Vančura:
„Pokud prostituci vykonává slušná dívka, potom je to zaměstnání jako každé jiné“ 🙂
Takže pokud narazíš na takovou, není problém. 🙂

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Ne. Je to normální věc. Nic za co by se měl stydět

Je to docela fuk. Zase bych neřekl, „je to normální věc“, ale taky to není nic speciálního, nic výjimečného apod. Baba je baba; sex je sex. Některé nemají označení třeba „prostitutek“, ale jsou třeba nákladnější, promiskuitnější a i třeba s horší hygienou :D :D A vymetají cluby o stošest. Ty profesionálnější pak taky nejsou „prostitutky, ale to us si říkají modelky, topmodelky a mnoha příbuznými označeními. Nemluvě o zlatokopkách a dalších.
Taky záleží na "prostitutce“. Jedna věc je lehká holka (velmi pochybná) někde u dálnice – „nejlíp“ feťačka, nemocná atd., další třeba vykořisťovaná, cizinka v otroctví nebo s dětmi, další noční kluby, a pak úplně jiné jako escort apod.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=i-0GkS0txf8 😅 (pokud nerozumíš, tak se mrkni na text písně ;)).

A Hlada nwm, kde žije, hromada kluků ALE I HOLEK má sex až po 20 (nebo kolem, na to jsou i statistiky), klidně ale AŽ třeba ve 25 (a to kolikrát i pěkné holky). „Vadní“ kolikrát nejsou, jen začínají později (samozřejmě tam můžou být i „divní“, ale to nemusí převažovat).
Důvodů může být hafo. Pozitivních i negativních. Z těch negativních jako ostýchavost a nízké sebevědomí, deprese a podobné, ošklivost, žádné kontakty/vztahy, nevyzrálost, odpor vůči lidem, sociální nebo jiné fobie aj. Z těch dalších pak třeba soustředění se na studium, práci/podnikání, na sebe, nebo naopak přehnaná vyzrálost a nezájem o pubertální manýry (hormonální společnost). Bokem taky zvláštnosti, jako celibát, náboženství, různé mravy, hledání „pravé lásky“, spřízněné duše aj. Mimo to taky, třeba i rodinné, sociální a jiné problémy, kde člověk nemá čas nna vztahy.
A to se bavím převážně jen o Česku, nemluvě o jiných a odlišných zemích/kulturách – kde se to liší hodně.

Upravil/a: Disraeli

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Mám na to jiný nazor

Nemusí to tak být vždy. Existuje mnoho důvodů proč to tak chlap může řešit.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hard work

Ano. Měl by se za to stydět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mám na to jiný nazor

Jaxi na tohle proboha přišel? A s kým by chlap měl o panictví asi tak přijít? S kozou, asi??? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Na světě máš jen tři typy žen. Intelektuálky, prostitutky, no a kurwy. Tak jistě, chlap o to může přijít i s intelektuálkou, že jo. Ovšem samotný ten akt zde bude spíše trošku, no, odbočím, nevím, jestli bych ho nazýval zrovna sexem, nebo snad ztrátou panictví… I když svým způsobem zde takový nešťastník o to panictví nakonec taky přijde, nebo alespoň by se to tak dalo říct. Skutečný sex, aby se dalo mluvit o tom, že už nejsi panic, je divoký, zvířecí. Je to obřad, při kterém projdeš takovým peklem, kdy najednou cítíš, že už nikdy nebudeš tímtéž cucákem, kterým jsi býval před ním. Ale detaily samotnýho toho obřadu ti tady popisovat nemůžu, nakonec to ani není možný, každá „školící“ to má trochu jinak a pocity z praxe jsou stejně nepřenosný, nedá se teoreticky připravit. Vyjma zmiňovaných intelektuálek. Tam se to teoreticky připravit dá. Pak taky to podle toho vypadá čistě pragmaticky, možná tak nějak až exaktně, ten obřad (proto taky píši- nešťastník, kdo takto přijde o panictví, bo celý obřad pak jaxi postrádá tu divokost, čirou „zvířeckost“, bez které obřad NENÍ MOŽNÝ). Snad ti to dává smysl.

BTW, nejběžnější model je takový- kurwa je nejprve prostitutkou a teprve pak přichází muž na úrovni, do kterýho ona se jako zamiluje, načež se posději také stává váženou intelektuálkou. Ale bývá to i tak, že muž na úrovni se v životě kurwy objeví dříve, než se poddá samotné prostituci. No a nakonec jsou tady ty intelektuálky od narození.

Savi, to ti je všechno tak zamotaný, že nakonec již při ztrátě věnečku ani nevíme, s kterou z těch tří typů žen o něho vlastně přicházíme. Proto i ty klidně věř, čemu chceš. Bude to tak pro tebe MNOHEM LEPŠÍ- prostě, VĚŘ! 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
metro

Ne. Je to normální věc. Nic za co by se měl stydět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ne. Je to normální věc. Nic za co by se měl stydět

A když tě zaučí mistr, tak je to lepší než slabší učedník

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví