dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s posuvnou samonosnou bránou, tak jakou?

Nejlepší odpověď
elkon

Tu nejlepší, koupili jsme komponenty a bránu jsme si vyrobili sami. Vyšla na třetinu ceny, proti cenám na trhu od firem. Pohon je Came.

Další odpovědi
honza19hk

Už jsem jich pár vyrobil,jde o to po čem se pidis. Jestli něco na ni odejde,tak je to pojezd,ostatně jako u každé elektrické brány.Pokud tu konstrukci někdo udělá kvalitně a dáš tam kvalitní motor a ovládání neměl by s tím být problém.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.