dust8

Pokud máte nějaké zkušenosti s nákupem na splátky, tak jaké?

Odpovědi
Alesh

Akorát s bytem, tj. hypotékou a moje zkušenost je taková, že Česká spořitelna jsou pěkný zmetci. Ale už ji mám doplacenou, takže vyřešeno.

Edison

Co na tom chceš za zkušenosti? Spočítat si to snad dovedeš. Jestli ne, je na netu spousta splátkových karkulaček. Záleží na poskytovateli splátkového systému.

elkon

Už je to mnoho let, ale dobré.

Kepler

Málokdy je nákup na splátky, nabízený e-shopy, výhodný. Největšími zloději jsou pravděpodobně Essox. Na druhé straně jsem TV koupil v kamenném obchodě za 0 %, podmínka ale byla splatit to za 6 měsíců. Osobně bych to raději řešil hotovostní půjčkou od banky, nebo jiného poskytovatele půjček, některé jsou opravdu výhodné. Stači pohledat.

gumiczud

Záleží co chceš kupovat. Některé prodejny nabízejí dokonce výhodnější cenu za nákup na splátky a bez navýšení.