dust8

Pokud máte dřevník, tak jaký? Kupovaný, nebo vlastní práce?

Kolik vás tak stál?

Nejlepší odpověď
Drap

Vlastní práce. Nepamatuji si už kolik stál, ale je dřevěný ze dřeva které jsem si nechal nařezat a tenkrát pořídil jako palivo za pár korun. Slouží už desítky let.

Další odpovědi
Rokio

Naše rodina nevlastní dřevník. Krb nemáme. Dříve jsme ale měli uhlí ve sklepě.

Tonda Ehler

Máme, vlastní práce 50kč + -. Stačí dřevo hřebíky nebo šrouby. My máme i kolečka.

Eva Studená

My jsme na zahradu nedávnou koupili https://www.domky-delta.cz/drevniky-pro-palivove-drevo/drevnik-standard-250x200-28-mm/