Lgee

Pokud mám obrázek s licencí, musím uvádět zdroj?

Pokud si koupím třeba na pixabay obrázek za Real cash, a pak ho nahrají zde musím uvádět zdroj ačkoliv mám obrázek koupený a mám na něj plná práva?

Nejlepší odpověď
annas

Je tak těžké vložit odkaz, nebo napsal, že jde o vlastní zdroj.?

Pokud neuvedete nic, může být obrázek někdy matoucí, a proto musí admin zdroj prověřovat. Někdy i uživatel nahlásí obrázek bez odkazu a jakékoliv zmínky. o původu.

I když je napsané u obrázků ýzdarma z Pixabay , že se nemusí uvádět zdroj, často se stalo,. že stažený obrázek u otázky na Odpovědích někdo skryl.

Proto je lepší tomu předcházet.

Další odpovědi
Tw!st

Je dobré napsat zdroj vždy. Pokud máš k obrázku vlastní práva, můžeš to napsat do zdroje obrázku že je to tvé vlastnictví.