yuko

Kdo jste se díval na Trapný padesátky, vydrželi jste alespoň do poloviny?

Pokud jste se chtěli ze zvědavosti jako já podívat na prý komediální seriál Trapný padesátky, dodívali jste se aspoň do 1. poloviny? Dá se na to vůbec diívat a ještě se i smát?

Nejlepší odpověď
wendyX

Zkoušel jsem to dvakrát. Ale nikdy jsem nevydržel sledovat celý díl. Myslím, že ČT se tentokrát ‚povedl‘ skutečně trapný seriál- nejen svým názvem. To je opravdu ‚dílo‘! Dle Vašeho dotazu soudím, že můj názor nebude jediný… ☹

Další odpovědi
Kepler

Vydržel jsem dívat se celých 10 minut…

zjentek

Nedíval- pry pychovina jak mrak.

Smackdown

To už by jsi měla lepší seriál Červený trpaslík neboli Red Dwarf.

cechacek

Je to nádhera, ještě nebezpečné vztahy, výměna manželek s alkoholiky a feťáky, americké krváky i můj pes pražský krysařík u toho a podobných radostí slintá a štěká

marci1

Chtěla jsem se dívat, kvůli herečce Pavle Tomicové, kterou mám ráda, protože mě vždycky rozesměje, ale bohužel. Vydržela jsem to chvíli, ale rozhodně ne do poloviny. Chudák Pavla! 🙂

yuko

Děkuji všem za odpovědi. Už jsem se lekla, že nemám smysl pro humor. Dívala jsem se přes Internet a vydržela méně než 10 minut. Vyhozené peníze a než takovou roli, tak raději žadnou.