dust8

Pokud je v obchodě k nalezení prázdná přepravka na pivo, tak je možné jí za stovku odkoupit? Nebo musí být plná láhví?

Odpovědi
zjentek

Dobrá otázka – tohle bude zajímat kde koho. Jsem si téměř jist, pokud ji sebou vezmeš ke kase, že ti ji pokladní naúčtuje za 100.- kč, což bude cena za PRONÁJEM pivní přepravky na neomezeně dlouhou dobu. Tak si využití přepravek od píva představuji já, zjentek.