jirka F

Pohádali jste se někdy už se svými sousedy?

Já s nimi zatím vycházím dobře.

Nejlepší odpověď
Rokio

b) ne

Nikoliv. Se sousedy mám dobré vztahy.

Další odpovědi
annas

b) ne

„Bible praví, abychom milovali jak svoje sousedy, tak i nepřátele. Pravděpodobně proto, že zpravidla jsou to jedni a tíž lidé.“

Zdroj: https://citaty­.net/temata/sou­sed/

„Měj rád svého souseda, ale nebourej plot.“ — Švýcarské přísloví

Zdroj: https://citaty­.net/temata/sou­sed/?q=264371&pa­ge=3

Funna

b) ne

ale asi to bude tím, že kolem sebe moc sousedů nemám…teď nás v budoucnu čekají noví, tak snad se ta nehádavost nezmění .-)

Drap

c) mám jiný názor

Nemám sousedy, tak se ani neni s kým hádat.

ivzez

b) ne

Kepler

a) ano ale nejednalo se o nic hrozného

Ale teď, skoro 5 měsíců po přestěhování, mám božský klid. Jsou tu prima sousedi.

marci1

b) ne

Ne, nebylo proč. Vyjdeme si vstříc a vše řešíme v klidu a s úsměvem. Naštěstí mají smysl pro humor. 🙂

led

c) mám jiný názor

Nedá sa všetko zjednodušiť do jedného slova.
Hádka (ústna) je jeden zo spôsobov riešenia zlých medzisusedských vzťahov. Je ale rozdiel, či ide o faktické riešenie problémov tichým spôsobom, čo môže jedna zo sporných strán považovať za hádku, alebo hlučná hádka, keď sa aj domy pozerajú, kadiaľ by ušli z miesta činu a máva to často až súdnu dohru.
Horšie je, ak pri hádke dochádza k bitke a k použitiu donucovacích prostriedkov.
Akú hádku máte na mysli

Reezo

c) mám jiný názor

Pohádal je silné slovo, mluvil jsem se zvýšeným hlasem na svou domácí ( která je i má sousedka ) s důrazem na to, že mi upírá mé právo na soukromí, které je v základní listině práv a svobod.

Dochy

Jirka F: Nebudu odpovídat, protože anketa je zas tak blbě postavená, že nemohu pravdivě odpovědět. Je tak těžké postavit anketu, která by dávala smysl a bylo na výběr kompletní spektrum odpovědí? To zrovna tak mohu dát otázku: Vy co vlastníte české auto, máte Peugeota nebo Toyotu?

Funna

drape – pokud nebydlíš na měsící, tak sousedy máš vždycky, nezáleží jak jsou daleko, pořád jsou to sousedi…a i pod mostem se sousedi občas najdou…