Avatar uživatele
Dlostev

PODVOD, jak postupovat?

Ahoj. Po dlouhé době jsem se bohužel pro mě rozhodl nakoupit na serveru bazos.cz a jelikož jsem tak zvyklý a je to pro mě rychlejší tak jsem souhlasil s platbou předem na účet, což jsem však dělat neměl. S pánem jsem před odesláním komunikoval a musím říct, že velmi pohodlně a vstřícně, domluvili jsme se, že mi dá vědět když peníze dorazí a bude odesílat balík, ale po odeslání peněz jsem už email nedostal ani po tom co jsem se tři dny po platbě ptal zda peníze dorazily. Abych se ujistil tak jsem zkusil napsat z jiného mailu na stejný inzerát, zda je zboží volné, odpověděl, že ano a už měl zájem o průběh platby.

Jak postupovat a jaké kroky podniknout? Máte nějaký nápad? Děkuji všem za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pájo, KatkatkaW před 4007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reuef

Nejspis budete muset podat na PCR trestni oznameni na dotycneho prodejce…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kromě doporučení vše ohlásit PCR, okamžitě informuj bazos, protože oni obvykle takové nekalé praktiky podvodných prodejců rychle znemožní.
Tomu prodejci bych navíc poslala zprávu, že budu o jeho jednání veřejně informovat. Mnohdy pomůže obava z pořádné ostudy víc než hrozba udáním a soudy.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, beer Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

PČR a co nejrychleji…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Podat na PČR trestní oznámení na bezdůvodné obohacení a pro podvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brozma

Okamžitě to řekni policajtům! Tohle si nenech líbit! Naletěl jsi podvodníkovi a máš právo získat své peníze zpět!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek