Raddess

Podle jakeho filmu je hra Mafia 2?

Zda se mi, ze jedna mise v docich, kde mam vybrat penize od delniku na holice, jsem uz videl v nejakejm filmu. Bohuzel si nevzpomenu na jmeno.

Odpovědi
Alesh

To nevím, ale obecně mi to přijde jako pěkná patlanina, kam se to hrabe na geniálnost prvního dílu. Minimálně v tom je krásně vidět inspirace hrou GTA.

BANAN93

to jedno dějství je jak z pomády :D
to vězení se mi líbilo
Celkově sem od té hry dostal co sem chtěl až na ten konec – tam sem chtěl rozstřílet ty co vezli pryč toho kámoše Joua ...... a ono zvonec a konec