Hammy

Podle čeho vybírat samostmívací svářecí kuklu do 1 500 Kč?

Chtěl bych otci koupit novou, modernější svářecí kuklu, jelikož má ještě tu starou s tmavým sklíčkem, která se musí držet jednou rukou. Jenže nejsem zase tak znalý abych věděl, podle čeho vybírat… Nebyl by tu někdo ochotný poradit nějakou samostmívací kuklu do 1500?

Byla by dobrá např. tato s karbonovým povrchem?
http://www.ped­dy.cz/svareci-kukly/svareci-kukla-samostmivaci-xtline-solarni-s-carbonovym-povrchem-ja5893

Odpovědi
mosoj

Osobně vybírám podle rychlosti reakce. Tento důležitý údaj, ale u vámi vybrané kukly chybí.