N-D

Podání balíku nezletilou osobou

Je možné podat na poště doporučený balík osobou mladší 15ti let?

Nejlepší odpověď
badisko

Hm …zase nekdo nechce hledat ze ?.. tak zde http://www.ces­kaposta.cz/as­sets/nastroje/zps­.pdf

N-D

Badisko: upřímně, ne nechce. Nechce mi pročítat 134 stran a hledat v nich něco, co by jiný znalý zvládl pokrýt pod dvěma písmeny ve slově „ne“. Je to ode mě samolibé, vlastně víc, než dost, ale to otázky lidí, co se ptají na bělící zubní pasty taky. Je snazší se zeptat na pastu Perl Drops od někoho, kdo ji už sháněl, než složitě hledat složení. Vlastně tady na tomhle serveru nevidím ani půlku nezištných otázek, co by nešly obstarat osobně. Moje otázka byla tedy pro ty, co se prokousali podmínkami pošty a stejně jako radí tázajícím, že bělící pasty bělí za pomoci např. jedlé sody, pošta dělá to a to. To je všechno, pár písmen, žádné nucení.
Mimochodem, je mi 13, nevyznám se v článcích smluv a ve většině toho textu nevím, který jsem případ. To je můj problém, ale asi proto se ptám.
Jinak děkuji za odkaz;)