natalka.03

Jaká je příčina počurávání v opilosti a jak mu zamezit?

pritel kdyz se opije, tak se pocura v noci… uz mi to udelal nekolikrat… nevite proc? A co s tim? Aby se uz nepocuraval?

Nejlepší odpověď
ivzez

To nevypadá na vážně míněný dotaz…

Ale pro případ, že by přece jen byl míněn vážně:
Dát partneroví na výběr → přestat se opíjet nebo
si najít partnerku, která mu to bude tolerovat.

Další odpovědi
Klaproth

Nechlastat!

iceT

Tak jako alkohol rozvolňuje mravy, tak uvolňuje i svěrače. Prostě když se chce, tak je jedno kde.
Buď ať si přítel chodí po chlastačce spát k sobě domů, nebo si pořiď inkontinenční prostěradlo nebo podobnou ochranu, abys pak za čas nemusela kupovat novou postel, ta promočená matrace asi na spaní nebude ideální.

dejavu

Alkohol působí jako anestetikum, znecitlivuje, odpojuje mozek od těla. Navíc při vypití více tekutiny, např. piva, jsou zatíženy i víc ledviny a měchýř, moči je výrazně víc a v poslední řadě je to menší vylučování ADH (antidiuretického hormonu), který ovlivňuje vylučování. Může mít taky problémy s močovým měchýřem nebo být zatím neobjevený cukrovkář. Tohle musí řešit lékař. Samozřejmě je to důrazné a ponižující varování jeho těla v tom, že alkohol pro něj není vhodný. http://www.dro­govaporadna.cz/do­tazy/20927/al­kohol-a-pomocovani.html

Pruzkumnik

Příčina může být taková že pivo je tak nějak močopudný, no a když příjde člověk pivem omámen a před spánkem si nezajde na záchod
Ve spánku pak močák byje na poplach, mozek se snaží nás probudit, ale marně, tak hold příjde na plán B s příkazem Vypusťte přehradu
Zkrátka nejlepší a zároveň nejjednodušší způsob jak tomu zabránit je před spánkem si zajít na záchod 🙂