HeroSciHamst

Počítač se sám od sebe uvádí do úsporného režimu

Prostě se mi počítač uprostřed práce uvede do spánku…
P.S.: Myslím, že by to mohlo mít něco společného se SmartPower, ale teď, když se ho pokusím spoustit, spoustí se nějaká instalace, nebo co
Doplňuji:
Operační systém – Windows 7
Žádné hardwarové změny v poslední době
Nejsem si jistý, zda je to hibernace, nebo úsporný režim, ale spíš bych řekl úsporný
Všechna okna, text atd.. jsou v stavu, v jakém se počítač vypnul

Nejlepší odpověď
klob1

Jaké máš systémy? A úsporný režim se dá nastavit. Ale pokud se uvádí sám do spánku, či vypnutí a ty pohybuješ kurzorem je pohyb na počítači, činnost (pokud necháš nejakou dobu bez pohybu, tak nabíhá automaticky navolený úsporný režim) , pak může to dělat pasta na desce, která převádí teplo. Mi se i sám vypínal. I v tom,když nabíhal po zapnutí. A, když se vypne jako uprostřed práce, bez vypnutí přes software, jako, když vypnou proud při zapnutém počítači, tak systém to spouští, kvůli opravě. To jak se ti zdá, že něco instaluje. On pak normálně naběhne až si to udělá. Ono se to ptá, jestli pokračovat a naběhnout běžným způsobem, nebo jestli má vykonat jinou činnost. To můžeš někde to jde F8 a vybrat si, nebo i jsou jiné příkazy, co má dělat nežli úplně naběhne.

Jak čtu do spánku. jde o to, co jaký spánek to má na mysl? Hibernace je, že uloží data na disk a vypne. Musí se zapnout jako normální zapnutí počítače,ale je to naběhnutí rychlejší a, co bylo naposledy spuštěné aplikace, tak opět se může pokračovat v práci.
Pak je spánek, co uloží data jen do paměti, takže při přerušení elektrického proudu, se data vymažou.Pokud se chce opět v práci pokračovat, tak stačí pohnout myší nebo ťuknout na jakoukoliv klávesu. A okračuje se v práci.
Jinak pak většinou to vypne úplně.
Záleží, co na jaký úkon je nestavený ten spánek. Mi se i stávalo, že stačilo se dotknout nohou hl. vypínače, je jen dotykový, takže člověk to nepostřehl a počítač, buď se v prostřed práce vypl, nebo šel do spánky, vždy podle toho, co bylo na ten vypínač nastavené.
Pokud budeš chtít, napiš více a může se to nastavit a uvidíš.

Další odpovědi
jáára

co to je? notebook?
jak starý, značku…