Paint

Počítač se mi ze dne na den nechce připojit k internetu.

Potřeboval bych pomoct. Mám notebook, přes který jsem se vždycky přihlašoval normálně na Wi – Fi. Jednou po škole jsem PC zapnul a nešel mi připojit k internetu. Přes ikonku internetu je červený křižek a když na ikonku kliknu, je tam napsáno: „Nepřipojeno“ a pod tím: „Není k dispozici žádné připojen"í. Zkoušel jsem klinkout na "odstranit problémy“, žádné řešení mi to nenašlo. Zkoušel jsem i jestli jsem omylem nevypnul notebook přes klávesnici, ale nepomohlo to. Restartoval jsem notebook, koukal jsem se na internet… Bezvýsledně. Díky předem za odpovědi :).
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu ve větě, nejspíš jsem se překliknul :D úprava věty: Zkoušel jsem i jestli jsem omylem nevypnul wifi přes klávesnici, ale nepomohlo to.

Odpovědi
gecco

  1. uveď typ notesu (přesně)
  2. uveď OS
  3. konkretizuj, o jakou jde wifi (na kterou se přihlašoval normálně) – je to tvoje, v kavárně, ve škole…
  4. napiš, co´s konfiguroval, stahoval, nastavoval – mezí tím, co ses přihlásit mohl a tím, kdy už ne

postcd

podívej se do BIOSu zda tam není síťová karta nějak vypnuta. jak to udělat si vygooglíš. také je možné si z USB flash disku udělat bootovací a nahrát si na to nějaký malý operační systém jako Linux (google: how to linux from flash drive NEBO jak linux z flash disku) pak uvidíš jestli to není problém jen ve windows
pokud máš na PC možnost jít do DOSu (nebootovat do windows) tak zkus nějaké příkazy jako: ping , které pracují s internetem. pokud fungují, je problém ve windows.