syrecek17

Počítá se jako psychické týrání, když na vás pořád někdo řve a vše vám zakazuje kvůli nějakým „pitomostem“?

Když ne, tak co to znamená?

Nejlepší odpověď
Muffz

Definuj pitomosti.
Pokud mas malo roku, tak se tomu rika jednoduse – vychova.

Další odpovědi
mosoj

To znamená, že by jsi se měl nad sebou přinejmenším zamyslet.

Šidlo

porád a pitomostem musíte presne opísať.....inak sa nedá povedať, o čo ide

Muffz: a vy si myslíte, že tyrani ako opisujú svoje týranie? ,,normálny partnerský vzťah" a ,,normálna výchova" – z ich zvráteného pohľadu je to normálne

agentpv

pokud jsou ty pitomosti nepodstatné maličkosti – tak je to spíš šikana.
Psychické týrání je zákeřnější – není slyšet, není vidět např. modřiny…
Např. přestanu s dítětem komunikovat (ani oční kontakt ne) a týrám ho tím že dítě neví na čem je, co bude za pět minut…- jestli ho přizabiju, nebo mu rozšlapu mobil…

ivzez

Za určitých okolností ano, za jiných ne.

Záleží na tom, čemu říkáš řev, pořád a pitomosti. (To, co se
ti jeví jako pitomost, může být pro jiného dost zásadní věc.)