LysoňXXX

Počet pasažérů v letadle. Jde někde dohledat kolik bylo pasažérů na určitém letu i v dané datum?

Dobrý den, jde někde dohledat kolik bylo pasažérů na určitém letu i v dané datum? Číslo letu mám a konkrétní datum taky. Jen by mě zajímalo, kolik nás letělo. Nejlíp by bylo, kdyby byla započítána i posádka. Děkuji.

Odpovědi
anonym

Tak to se obrať na leteckou společnost, která tě přepravovala. Já se koukal do diáře a nic jsem tam nenašel.