rajsa

Po otevření Seznamu za pár sekund zmizí a je prázdná plocha. Je problém v PC?

díky

Odpovědi
anonym

Neuvádíš jaký prohlížeč používáš (Firefox, Chrome, .. ?) a jaké doplňky v něm jsou aktivní, zrovna doplňky mívají schopnost některé weby takto nabourat ať už dodatečným zásahem do DOM modelu stránky nebo změnou formátovacích stylů CSS. Takže zkus ve stejném prohlížeči otevřít anonymní okno, ve kterém budou doplňky neaktivní (v chrome kombinací CTRL+SHIFT+N a ve Firefoxu kombinací CTRL+SHIFT+P), pokud se v anonymním okně stránka načte správně vyloučila si tím vliv prohlížeče a velmi pravděpodobně bude na vině některý jeho aktivní doplněk.

agentpv

nebo je to problém připojení k internetu … a co třeba centrum.cz – taky zmizí?

Edison

A co takhle nějaký ten ad-block? Ten to umí udělat.

rajsa

připojení k netu funguje.Kamarádka z Ostravy mi psala stejný problém.

rajsa

To nevím kde hledat, co to je?

anonym

neřeš to, prostě jen otevři anonymní okno, v něm by to mělo fungovat protože tím dočasně vypneš všechny doplňky. Pokud to nebude fungovat ani v anonymním okně instaluj jiný prohlížeč a zkus to v něm (Firefox nebo Chrome)

anonym

jednotlivé doplňky neřeš, to by byla piplačka a zbytečná práce, jejich vliv vyloučíš snáz výše popsaným postupem.

rajsa

mám Edge a nevím, kde najdu to okno .

rajsa

našla a v něm to funguje.