barusee

Po jaké značce by jste ‚sáhli‘, kdybyste si chtěli vybrat kvalitní zrcadlovku?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Jednoznačně canon.

Další odpovědi
dědapetr

Olimpus.

RomanP

jednoznačně Olympus už jen z toho důvodu že má skleněnou optiku a v současnosti používá i jiné paměťové karty než je xD

tom004

OLYMPUS (kinofilm i digi), nebo PENTAX (svitkový 6×6). Spokojen jsem s oběma.

anonym

Ljubitel,Flexaret! Oba na svitkový film, se kterými se dají dělat i zázraky!

Adik1

Canon! Má doposut nejlepší zrcadlovky.

Dezerth

Canon EOS 60D, nebo Canon EOS 7D. Ještě Canon EOS 550D je kvalitní.