FlAsh_7

Jaké máte zkušenosti s Pentaxem?

Dobrý den, má tady někdo z nás obecně zkušenost s fotoaparáty značky Pentax?

Odpovědi
Edison

Jde o to s jakými… Pentax 67, 6×7, 645, starší kinofilmové stroje… a dnešní digitály… to jsou prostě nebe a dudy. Což ovšem neznamená, že i mezi digiťáky se nenajdou slušný stroje.

dubraro

Ano, dlouholeté a pozitivní, prošlo mi rukama snad všechno od Spotmaticu po digitální K1. S výjimkou zrcadlovky 6×7 – tu jsem nikdy neměl, ne že bych s ní měl špatnou zkušenost.

aliendrone

Mám, byl MOC hezký a předpokládám, že i drahý. Design dalece překračoval tehdejší komunistické výrobky, o jeho kvalitách ale moc nevím, protože vždycky když jsem neodolal pokušení na něj sáhnout, tak tatíkův řemen měl orgie. ;) :D :D