holčička

Pls chci se zeptat, jestli nevíte jak mám udělat:

Ze 1 skype se mi stali jakoby 2 skype.Měla jsme jmena ahned jejich konzervace a ted to mám na 2.Poradsíte?
Doplňuji:
Už jsme si poradila sama jak je skype a nahpř jsou 4 tlačítka tak ja jsme zmačkla od křížku to poslední a skype se mi jakoby rozdvojil.Ale jinak díky:D.

Nejlepší odpověď
JayDee446

Každá otázka potřebuje alespoň malou míru srozumitelnosti. U této jsme se jí bohužel nedočkali, přestože dokážeme objevit záměnu konverzace za konzervaci.

Další odpovědi
anonym

Vypadá to že máte 2 účty a instalovala jste do jiné složky a původní zůstalo. Jak na to? Zřejmě chcete používat ten Skype „víc profláklý“. Tož v Nastavení, Ovládací panely, Programy a funkce sice můžete odinstalovat Skype ale předpokládám že se tam zobrazuje jednou. Teď mě napadlo, že tazatelka si chce zachovat 2 identity v 1 instanci programu. Poradíte?

Ocko0001

Skypu rozumím docela dobře ale skus to napsat znovu protože tomu moc nejde rozumnět o co vlastně jde.