Markytečka

Platí se za službu sledování TV na televizi LG?

Mám smart TV LG se systemem WebOS, nainstalovala jsem si aplikaci SledovaniTV, vsechno v pohode slapalo, ted ale kdyz zapnu tuto aplikaci tak je pouze seda obrazovka, kde je problem? Aplikace jela cca 2 tydny.

Odpovědi
Brblal

Já mám „sledovanitv.cz“ a funguje mi normálně, teď jsem to zkoušel. Tuto službu mi poskytuje můj poskytovatel připojení k internetu, platím za něho 3600 Kč na rok, bez ohledu na přenesená data. (mám připojení na 5 GHz s rychlostí 50/50 MB/s s odezvou 4 ms (teď jsem to měřil přes rychlost.cz).

autacek

Důležité je, jestli je tato služba poskytovatelem zpoplatněna (některé kanály mohou být třeba volně) a nebo zda-li je v rámci nějaké promoakce toto předplatné zahrnuto, při koupi nového televizoru (dřív to byl u některých modelů LG třeba Netflix a pod.). Víc se dozvíš u poskytovatele služby, vzhledem k tomu, že je to česká firma, tak by nemělo být těžké se pravidla i ceny dočíst. P.S. Mnohdy tuto službu poskytuje i poskytovatel připojení (zdarma), ale je třeba asi projít nějakou registrací, či autentizací.