hanka R+

Platí se za hraní teto hry ? nebo za registrovaní ? když to tam není napsané tak by se nic nemělo platit ne ?

http://om.for­geofempires.com/fo­e/cz/goo?ref=go­o_cz_cz_co_gam_22&ex­ternal_param=www­.stardoll.com&k=mmor­pg%20strategy%20ga­mes&bid=11735

Odpovědi
Lakeysha

A co takhle si přešíst VOP? Ta hra je zadara, ale má zpoplatněný premiový služby, který nejsou pro hraní nezbytný. Tedy klasická taktika většiny her.

§ 2 Uzavření smlouvy, licenční ujednání

2.1 Uživatel nemá nárok na licenční ujednání ani nárok na využívání Služeb či prémiových služeb. Společnost InnoGames i Uživatel mohou licenční ujednání kdykoli a bez udání důvodů vypovědět a poskytování Služeb může být kdykoli a bez udání důvodů zastaveno.

2.2 Smlouva o využívání služeb („Licenční ujednání“) vzniká doručením dat z přihlašovacího formuláře společnosti InnoGames a přijetím těchto VOP podle paragrafu 1.2. Licenční ujednání je bezplatné.

2.3 Nad rámec Licenčního ujednání popsaného v bodě 2.2 společnost InnoGames nabízí zpoplatněné služby („Prémiové služby“). Uživatel se může rozhodnout tyto služby využívat. Na to, že jsou zpoplatněné, bude Uživatel upozorněn ještě před jejich využitím zřetelným vyznačením a musí jejich využití výslovně potvrdit. Další podrobnosti ohledně Prémiových služeb, zejména pak ohledně uzavření smlouvy, jsou uvedeny v paragrafu 7 v části „Prémiové licenční ujednání“.

Radek123

Hra je zadarmo. Pokud se chceš registrovat, měla by jsi si přečíst takzvaná pravidla VOP. Tyto hry vydává firma InnoGames (http://www.in­nogames.com/?ref=fo­e_cz), která má všechny své hry zdarma. Ve hře je ale možnost, zaplatit si prémiové služby, které mají své výhody. Podle mého uvážení je nesmysl, si služby platit, protože ti to moc nepřidá ;)