bobánek

Platí politici běžné poplatky,jako jsou u lékaře nebo svoz komunálního odpadu?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle mne by politici měl platit 100 násobek poplatku za svoz komunálního odpadu.Co oni dokáži za odpad vytvořit?!

Další odpovědi
Ella

Nejspíš to platí, ale jistá si teda nejsem… podle mě, i kdyby jim to strhávali rovnou z platu, tak si tý pětistovky za odpad z toho svýho stotisícového platu za měsíc vůbec nevšimnou… =(

tom004

Poplatky na ně platí jako na ostatní obyvatele.Jde jen o to,jestli je dodržují,a nebo na to mají nějaký „udělátor“,že nemusí.

Drap

Tyto poplatky platí, mají to vyrovnané jinak. Hromadné doprvní prostředky zdarma +dávky na jízdné, oběd v restaurci parlamentu za cca25 kč, tamtéž neuvěřitelně levný alkohol. A spoustu jiných výhod, částečně taky podle funkce.

Děda Louda

Politici jsou sami odpadem a mají dopravu zdarma. Svoz takového množství odpadu, co vyprodukují, by stejně nikdo nebyl schopen zaplatit, tak si k tomuto účelu budují tunely.

Fidel

Samozřejmě ano, a možná to někoho překvapí, ale politici platí i daně, výživné atp!!!