steipavka

Platí dodřžování nočního klidu i pro majitele domácích zvířat?Slepice,ko­houti ,psi..

Nejlepší odpověď
Bumbes

Prakticky ano. Ale jak zakázat kohoutovi kokrhat ve 4 ráno; slepici kdákat, když snese vejce; štěkat psovi, když mu někdo courá za dveřmi; hvízdat kanárovi, andulce, papouškovi, když má potřebu si pokomunikovat s páníčkem?
Doplňuji:
RE: FOG
Používání různých obojků (anti-barking, el-plot,..) s elektrošoky je s odpuštěním prasárna. Takovému chovateli bych doporučil několik hodin s tímto zařízením na vlastním krku a NA PLNÝ VÝKON!

Další odpovědi
annas

Bumbesova odpověď mně připomněla" zákony z roku fünf", které platí v některých amerických státech.

Např. v Columbu se zakazuje kočkám mňoukání po půlnoci. Nebo v Severní Karolíně je zakázáno honit po ulicích zajíce a v Los Angeles se dostane do rozporu se zákonem každý, kdo chytá pod pouliční lampou moly.

led

Dodržovanie nočného kľudu platí pre všetkých. Skúste dať domácim zvieratám hodiny s vyznačeným časom mlčania.

atriplex

Za zvíře je odpovědný majitel, takže noční klid ano. Otázka je vymahatelnost. Pokud byste to chtěla řešit přes úřady, musela byste prokázat soustavnost a také intenzita. Důležité je, kde se zvířata chovají. Něco jiného je kohout na balkoně na sídlišti a něco jiného na dvoře na venkově. Také je třeba zvážit „porušení dobrých mravů“ – kohout na dvorek patří…

FOG

Ja jsem to vyresil tim,ze jsem svemu psovi koupil „anti barking“ obojek,/proti stekani/.A mam pokoj.On samozrejme nezapomnel stekat,ted,kdyz uz ho – obojek – nepouzivam a obcas v noci na nejake zvire zasteka,ale neni to naporad.