Avatar uživatele
MobilManiak

Plánujete sledovat novou řadu Chcete být milionářem?

Dřív to byla dobrá soutěž, i když pouze s Čechem, s ostatními se mi to nezdálo tak dobré. Nová řada ale může být úplně blbá, kdo ví.
Taky se těším. Vašut, jo? No s tím by to nemuselo být špatné, myslím, že by šel do obrazu Čecha a to by bylo možná dobře. Uvidíme, čeho se dočkáme, ale ostatní nové programy Novy za moc opět nestojí. Snad to toto vyvrátí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, Alesh, marci1 před 2964 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Plánuji. Čech byl Čech, toho jen tak nikdo nenahradí. Novou řadu má „prý“ moderovat Marek Vašut. Uvidíme, přinejhorším nesledujeme! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jo, tak ten moderátor je dost klíčový, to je jasné. Otázkou je, kdo to bude, hodně to rozhodne o úspěchu, řekl bych. Taky se určitě musí soutěžit minimálně o stejné částky jako bylo v té verzi, kde maximum bylo 10 miliónů. No, a celkem by mě zajímalo, jak budou řešit to, aby jim ten přítel na telefonu negoogloval. Přeci jen tenkrát ten internet byl ještě v plenkách, občas se někdo pokusil listovat v nějaké encyklopedii, ale většinou jim to bylo houby platné, ale ten internet je rychlý a na spoustu otázek lze najít odpověď za pár sekund. Tak se necháme překvapit. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DusanOrlik

Rozhodne sledovat budu!! Milionare sleduju doted (stare dily) na telce.A tesim se.Sam sem uvazoval ze bych se i zucastnil.Jinak bych uvital i kdyby se vratila soutez Riskuj! To se mi libilo vic..ale vidim ze stara Nova se vraci a sni i souteze! To co na Tv Nova chybelo a co kdysi bylo.Slava!! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Mám dojem, že by byl dobrý moderátor Andrej Babiš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek