Avatar uživatele
anonym

Placení alimentů

Dobrý den, mám 1roční dceru její otec s námi nežije.. Byly jsme u soudu, kde vyměřili alimenty na 700kč z otcova platu který činí 7500kč.. 700kč mi na výchovu nestačí, je možno se ještě někde odvolat?, popř. požadovat pozdější náhradu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
verka

Pokud máte čas, dejte odvolání. Po roce můžete žádat znovu o zvýšení. Posuďte jaké máte výdaje, vše si zdokumentujte, tedy schovávejte ústřižky. Můžete požadovat příspěvek na nezbytně nutné věci pro dítě:kočárek, postýlka…Pokud jste rozvedená, můžete žádat výživné i na sebe. Bohužel z platu velice nízkého moc nezískáte. Zajímavé je proč přiznává plat nižší než je průměrný příjem?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Petra B.

co se vymáhání alimentů týče,je to vždy těžké. bohužel já jsem na druhé straně oproti vám. žiju s přítelem který neplatil a po čase na to bohužel doplatil. je též živnostník,ale ofiko má 10 000kč měsíčně a tak mu soud vyměřil 1500kč jako alimenty. zkuste se odvolat a nebo časem podat žádost o zvýšení. je smutné že to píšu,ale buďte ráda,že vám bude dávat aspoň něco…je spousta nezodpovědných otců,co neplatí vůbec a trvá roky,než se matky dočkají nějaké koruny.pokud vůbec

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek