Miroslavst

Plácá kráva ocasem z leva do prava nebo obráceně?

Nejlepší odpověď
vecernice

Byla jsem se mrknout,a je to z prava do leva.Vím to určitě,protože mám na dvorku momentálně dvě.

Další odpovědi
led

Choďte k nej a nechajte sa naplácať. Určite zistíte aj smer odkiaľ rany padajú… 😁
PS. pre večernicu – mrkla ste na tie kravy spredu alebo zozadu? (zmena strany)

kikinka2210

já bych řekla že obojí Když plácne doleva tak musí plácnout doprava aby mohla opětovně plácnou to leva nebo ne?