Kajoch

Pivaři, lze nějak vysvětlit triky tohoto muže?

Odkaz na video…https://y­outu.be/Lw7Qq6XF­Z0k
Jeho vystoupení začíná v 1:20

Nejlepší odpověď
Kepler

To teda netuším, ale je to vysoká škola iluzionistická. Kdybych to uměl, koupil bych hospodu a měl bych imrvére narváno.

Další odpovědi
marci1

Prostě: kdo umí, ten umí. Akorát tomu pivu chybí pěna. 🙂

nyjono

Na to nemusí být pivař, aby věděl, že to je šikovný iluzionista.

Kajoch

Pěna tam opravdu dost chybí,zřejmě to není ani pivo,ale jeden trik jsem odhalil.
V čase 3:18 při změně posunu videa na rychlost 0,25 lze odhalit,že tu miniaturní láhev zaměnil za velkou tím,že ji vytáhl ze saka za svými zády:))

mosoj

Kajoch, dobrý!

Dochy

stejně tak když pak sundavá to sako, podle pohybů je vidět že si hlídá sklenici za zády.

Kajoch

Oprava:nemá sako,ale bundu:)