quentos

Píseň v reklamě na Toyotu – ČT1

Nevíte, kdo ji zpívá? Ženský hlas, minimum hudby a text (anglický) zpívaný tak rychle, že jsem z ní nestačil nic zachytit, abych si ji vygooglil.
Doplňuji:
Panenka: na tomto odkazu nebyla, ale dík za ochotu. Už jsem si to zjistil… je to „Love You“ od skupiny Free Design ;{)=

Odpovědi
panenka

našla jsem vám quentosy odkazy na písně z reklam tak se mrknite

Zdroj: http://www.la­piduch.cz/klub­.php?klub=pis­ne_nejena_v_re­klamach&from=0

Ywette

Super, díky moc. Už jsem ji sháněla dlouho a nemohla jsem na ni přijít…