Avatar uživatele
ddoommiinnii

Partnerka nebere prášky, ani nepoužívá nic jiného, aby mohla zamezit otěhotnění. Já bohužel neměl ochranu. Co teď?

Zdravím vás všechny,

chtěl jsem se zeptat, protože mi z toho není moc dobře…

Dva týdny zpět jsme měli v opilosti pohlavní styk já s partnerkou a ona nebere žádné prášky a já neměl ochranu. Jde o to, že já ani partnerka si nejsme jisti, jestli jsem se do ní „udělal“ či nikoliv.

Když jsem to s ní řešil pár dní poté, tak si byla jistá, že se nic stát nemohlo. Nyní mi po dvou týdnech napsala, jestli jsem si jistý, že se nic nestalo…

Co mám dělat? Partnerka je nezkušená a s rodiči to chtít řešit asi nebude a jsou to dva týdny od našeho pohlavního styku.

Nějaké rady pro ní? Jestli má začít brát prášky nebo něco? Protože jestli je těhotná se projevuje až po třech týdnech (myslím), toho se chceme vyvarovat, takže jestli je nějaká možnost, budu rád za odpověď.

Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Tuhle situaci lze řešit max. do tří dnů – existují prášky po (Postinor apod.), ale musí se vzít nejpozději do 72 hodin. Teď už vám nezbývá než čekat a jestli opravdu otěhotněla, tak následně musí zajít na gyndu objednat se na miniinterupci. A jestli jí nebylo 18 let, tak k tomu potřebuje souhlas rodičů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Po dvou týdnech je jen jedno řešení, navštívit lékaře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

No tak nezkušení jste oba i když se ti to podařilo !

Nyní je to již jako sázka do loterie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Chtělo by to alespoň občas používat to, co nosíte mezi ušima. Na takovouto otázku neznám inteligentní odpověď.
Doplňuji:
Doufam, ze tehotna nebude. Takovi lide by deti mit nemeli.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vy dva, Hamone i Drape, máte rodinu ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brčko

nepij......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jestli to umíš, tak se modli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Držím palce, aby to dopadlo, jak si přeješ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Antikoncepce teď už nepomůže. Nepomůže ani Postinor. Proti blbosti žádné prášky neexistují.
Kupte si těhotenský test. Jím se dá zjistit těhotenství asi po 14 dnech po ovulaci, neboli zhruba v době očekávané menstruace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eva 38

zakoupit test, ale také být těhotná nemusí, pokud jste se netrefili do středu cyklu, kdy je ovulace. Po konci menstruace je nejmenší pravděpodobnost otěhotnění a několik dnů před menstruací také. Test je to nejjednodušší co můžete udělat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

Tak v opilosti, aha, dobry…v tetovacim „studiu“…:)
ale proc pisete vsichni „se do ni udelal“ a ne „udelal jsem se ji tam“?

před 3720 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Barbakán : Mám. Co jiného chceš radit, když dospívající opilec provede toto. Po 14 dnech už je jen jediná rada. Pokud se prokáže těhotenství, tak gynekolog. Rada že to má řešit do 72 hodin je v tomto případě uplně k ničemu.

před 3720 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

A ja nemam. Prave proto, ze pouzivam hlavu.
Az jednou rodinu budu chtit, najdu si stalou partnerku a rodinu zalozime.

před 3720 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek