Avatar uživatele
Miroslavst

Parkujete se svým autem před domem nebo v garáži?

Pokud před domem, jak by se vám to líbilo?
http://www.no­vinky.cz/krimi/217278-majitel-auta-nasel-v-kapote-zaseknutou-sekeru.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, Jahoda, aramah, anonym, verka, Mili @ před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Myslím, že je velice užitečné vědět, kde parkujete svoje auto, prosila bych všechny, kteří na tuto otázku reagovali, aby mi zaslali svoje adresy a případně i náhradní klíče a napsali, kdy nebudou doma, jinak tato otázka a odpovědi na ni postrádají jakýkoliv smysl,,díky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Parkujem v garáži.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Už mám autíčko v garáži,hurááá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Parkuji před domem na parkovišti.
Škoda 120-několikrát vypuštěná nádrž,pomohlo až zatmelení vypouštěcích šroubů.
Favorit-ukradené zadní okno,přední spoiler…
Felicie-plastové lemy,ulomené zrcátko…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Parkuji před domem, že příští rok před domem za bránou a časem i pod stříškou – až budou všechna okna a zateplení a fasáda a …
Je to na vesnici 2 km za hranicí města.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Parkujeme v garáži. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

A to já mám garáž a nemám auto…
😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Parkuji přes léto před domem,v zimě v garáži!
P.S. Bydlím na vesnici,auto neustále nezamčené a nikdy se nic nestalo,co by poškodilo auto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

Mame jednu garaz a dve auta.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas

Parkuji před domem mimo hlavní ulice v Praze, v zimě i v létě. Cena auta je cca 30–50.000 takže jsem se rozhodl, že jezdit do garáže 3/4hodiny a platit tam 1200měsíčně mi za to nestojí.

Sousedovi co parkuje vedle mě měl několikrát prožízlou gumu na Felicii.
Na mém autě mi ukradli čepičky od pneumatik (maj hodnotu tak 1kč v pneuservisu mi jich dali do zásoby).
Jednou jsem byl obzvlášť hloupý a když jsem se v 1 ráno vracel z malého výletu po Praze zapomněl jsem navigaci ve stojanu za oknem, ráno v 5 už tam nebyla. Hodnota navigacce cca 3.500Kč, nové okýnko 3.105Kč. Nicméně v kufru jsem měl svatební šaty, a na zadních sedadlech všechny moje doklady, platební karty a v přihrádce řidiče malý techničák, který tam vozím vždycky.. nic z toho se neztratilo, a okno mi opravili hned ten stejný den odpoledne, takže jsem z toho vyvázl poměrně dobře :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenkaacer

Parkuji před domem,parkovala jsem v garaži,jelikož jsem se přestěhovala,musím mít auto před domem,garáž tady nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Před domem. Malůvky klíčem, utržené co se dá…Náklady za rok parkvání 19tisíc. A to je kousek odtud služebna policie. Teď ji zruší. Myslím, že náklady stoupnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tam kde bydlím je vysoká pravděpodopnost podobných ,,záseků".A proto parkuju za branou,v jednom areálu a doufám,že sem nikdo koho naštvu nepoleze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

My parkujeme před domem a bohužel není vyjímkou, že někdo tady auto vykrade nebo dokonce ukradne… Máme docela strach. Jako možnost garáže nemáme, protože bydlíme na sídlišti v bytovce. A tak mě tak napadá, že by bylo vhodné do auta instalovat nějaké zabezpečení. Máme totiž novou karku. S chlapem jsme hledali, co by přicházelo v úvahu a docela nás zaujal tento systém https://www.ze­der.cz/. Někdo zkušenosti?

před 1908 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava