Miroslavst

Parkujete se svým autem před domem nebo v garáži?

Pokud před domem, jak by se vám to líbilo?
http://www.no­vinky.cz/krimi/217278-majitel-auta-nasel-v-kapote-zaseknutou-sekeru.html

Nejlepší odpověď
kropitko

Myslím, že je velice užitečné vědět, kde parkujete svoje auto, prosila bych všechny, kteří na tuto otázku reagovali, aby mi zaslali svoje adresy a případně i náhradní klíče a napsali, kdy nebudou doma, jinak tato otázka a odpovědi na ni postrádají jakýkoliv smysl,,díky.

Další odpovědi
panenka

Parkujem v garáži.

aramah

Už mám autíčko v garáži,hurááá.

janek66

Parkuji před domem na parkovišti.
Škoda 120-několikrát vypuštěná nádrž,pomohlo až zatmelení vypouštěcích šroubů.
Favorit-ukradené zadní okno,přední spoiler…
Felicie-plastové lemy,ulomené zrcátko…

ReHu

Parkuji před domem, že příští rok před domem za bránou a časem i pod stříškou – až budou všechna okna a zateplení a fasáda a …
Je to na vesnici 2 km za hranicí města.

Jahoda

Parkujeme v garáži. 🙂

Mili @

A to já mám garáž a nemám auto…
😁

anonym

Parkuji přes léto před domem,v zimě v garáži!
P.S. Bydlím na vesnici,auto neustále nezamčené a nikdy se nic nestalo,co by poškodilo auto.

Retko

Mame jednu garaz a dve auta.. :)

lukas

Parkuji před domem mimo hlavní ulice v Praze, v zimě i v létě. Cena auta je cca 30–50.000 takže jsem se rozhodl, že jezdit do garáže 3/4hodiny a platit tam 1200měsíčně mi za to nestojí.

Sousedovi co parkuje vedle mě měl několikrát prožízlou gumu na Felicii.
Na mém autě mi ukradli čepičky od pneumatik (maj hodnotu tak 1kč v pneuservisu mi jich dali do zásoby).
Jednou jsem byl obzvlášť hloupý a když jsem se v 1 ráno vracel z malého výletu po Praze zapomněl jsem navigaci ve stojanu za oknem, ráno v 5 už tam nebyla. Hodnota navigacce cca 3.500Kč, nové okýnko 3.105Kč. Nicméně v kufru jsem měl svatební šaty, a na zadních sedadlech všechny moje doklady, platební karty a v přihrádce řidiče malý techničák, který tam vozím vždycky.. nic z toho se neztratilo, a okno mi opravili hned ten stejný den odpoledne, takže jsem z toho vyvázl poměrně dobře :)

lenkaacer

Parkuji před domem,parkovala jsem v garaži,jelikož jsem se přestěhovala,musím mít auto před domem,garáž tady nemám.

irij

Před domem. Malůvky klíčem, utržené co se dá…Náklady za rok parkvání 19tisíc. A to je kousek odtud služebna policie. Teď ji zruší. Myslím, že náklady stoupnou.

vecernice

Tam kde bydlím je vysoká pravděpodopnost podobných ,,záseků".A proto parkuju za branou,v jednom areálu a doufám,že sem nikdo koho naštvu nepoleze.

Pajka.111

My parkujeme před domem a bohužel není vyjímkou, že někdo tady auto vykrade nebo dokonce ukradne… Máme docela strach. Jako možnost garáže nemáme, protože bydlíme na sídlišti v bytovce. A tak mě tak napadá, že by bylo vhodné do auta instalovat nějaké zabezpečení. Máme totiž novou karku. S chlapem jsme hledali, co by přicházelo v úvahu a docela nás zaujal tento systém https://www.ze­der.cz/. Někdo zkušenosti?