K.J.Erben

Pánové, čím se holíte?

Doplňující otázka: Používáte břitvu nebo shavettu, klasický trojek na žiletky či jednorázové strojky? Popř.jiné?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jednou za čas beru klasickým zastřihávačem vše, komplet … ale když už musím, klasický strojek na žiletky, mám ho ještě od vojny a slouží dobře …

Další odpovědi
Drap

Klasickou břitvu

mosoj

Žiletkou od Lidla. Za tu cenu nemá konkurenci!!!!!! a vyrovná se těm předraženým od Silverů.

dudu

Od prvních chloupků na bradě až dodnes vždy holícím strojkem od Brauna.

yuko

Otec pouzival zasadne strojek na ziletky. Jednou tydne dostal testovaci ziletku z Jevicka. Takze se cely zivot holil zdarma 🙂
Libilo se mi, kdyz mel penu z holiciho mydla na tvari.

Kepler

Většinou to přejedu jen strojkem na vlasy (styl strniště), jinak jednorázové strojky.

Hayzl

Zásadně sekerou

Dochy

Většinou žiletkou.
Nějaký čas jsem používal jednorázové strojky, ale ty se podle mně všechny těžko čistí pokud je pustíte do několikadenního strniště.
Občas elektrický holící strojek, ale ta žiletka mi připadá jednodušší a rychlejší.

nyjono

Málem příbuzný používá vícebřitý ruční strojek a holícípěnivý gel.
Nedávno koupil nový, inovovaný a znovu konstatoval, že to je je kvalitnější holení než el.strojkem.
Určitě ale záleží na kvalitě vousů i žiletek a strojku.