Avatar uživatele
mojitek

Pamatujete si na první díly Nikdo není dokonalý někdy v 90´letech ?

Pamatujete si na první díly Nikdo není dokonalý s Krampolem? Mě ty první díly(nevím kolikáté to byly přesně) utkvěly v paměti díky chybným odpovědím které byly uznané jako správné. Vzpomínáte na některé ty otázky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, rouzi před 3009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

tehdy jsem to trochu sledoval. můj kamarád tam tenkrát vtipně odpověděl na otázku „kdo, nebo co, je nymfomanka“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rouzi

Ano, viděla jsem snad každý díl. Dnes Nikdo není perfektní.
Ale už se moc nedívám, zdá se mi, že pan Krampol je pokaždé pod vlivem.
Zdání klame, můj názor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

abych dal příklad o co mi jde. Otázka byla třeba :" Co je to fata morgana?" Správná odpověď dle Krampola a tv Prima byla: „blouznění,stav šílenství z nedostatku vody“ :D Přitom je to normální fyzikílní jev…Další otázka byla,a to mě asi nejvíc dostalo jako motorkáře: " Co znamená zkratka JAWA?" Správná odpověď dle Krampola a TV Prima byla : Složení dvou jmen,a to JAneček a WAlter. Jenže správná odpověď je JAneček+WAnde­rer.Dokonce pán v z publika v sále kde se to natáčelo odpověděl správně a Krampol to neuznal,pán se dost divil…

před 3009 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Toto si nepamatuji, ale všimla jsem si jiné chyby, ale už jsem zapomněla. Je pravda, že hosté byli někdy zajímaví, otázky či odpovědi rovněž.

Abych řekla pravdu, nesnáším Krampolovo jeho – báječní herci, báječné publikum, jeho některé reakce. a to, jak se ksichtí. Je stále stejný, chybí mu dostatečná slovní zásoba třeba na rozdíl od Rosáka v Riskuj – občas se dívám na opakování na jedné stanici. Ten je po každé jiný, nikdy se neopakuje. Stejně tak brněnský rozhlasový pořad Toulky českou minulostí – každý týden moderátoři začínají jinak …

před 3009 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek