Avatar uživatele
JájsemRaibek

Pamatujete si, jak pošťáci roznášeli do schránek reklamní vzorky výrobků? Proč je již nedávají?

Někdy v devadesátých letech minulého století roznášeli pošťáci reklamní vzorky do schránek. Proč je již neroznášejí?
Který výrobek jste dostali? Já myslím, že to byl malej šampon nebo tak něco. Možná i prací prášek.
To už nás mají výrobci na háku, že je neposílají?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Lamalam, anonym, gecco před 2602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Jo, pamatuju si, jak kdysi po K. Varech roznášeli malé reklamní lahvičky Becherovky. Na sídlišti v Drahovicích byly během půl hodiny zdemolované schránky ve všech panelácích.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já si teda na tento způsob reklamy nepamatuju. Ostatně by byl dost hloupý, doporučovat šampón na vlasy holohlavému. Dnes se nosí cílená reklama. Když mě osloví prodavačka s dobře vybaveným výstřihem, co si přeju, pak odpovím že přefiknout ji. Ale potřebuju támhle ty patery ponožky. A má jistotu, že si ty fusekle fakt koupím, pokud se neurazí.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Nejspíš výrobci zjistili, že taková reklama je příliš drahá…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Pošťáci roznesou to, co si zákazník (odesílatel) objedná. Asi se tato metoda reklamy ýrobcům / distributorům nezdá výhodná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Roznášeli to, co si výrobci u pošty objednali. Bývali to vzorky kávy, čaje, instantní polévky, potravinových doplňků, kosmetiky ap. Zřejmě se takovýto způsob reklamy výrobcům nevyplácí. Ještě se to někdy ale stává. Nedávno jsem měla ve schránce
sáček do vysavače. A hodil se. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek