Klára K.

otázka spíše pro ženy: Chtěly by jste si změnit vlasy, kdybyste mohly?

Měly byste na výběr jakoukoliv délku, barvu účes i hustotu.

Nejlepší odpověď
Damiana

Ne, protože nemám důvod. Když chci něco v této oblasti měnit, tak je to spíš účes. Ráda nosím ležérní, ale všelijak zajímavě upravené typy účesů. Mám dost husté blond vlasy, dlouhé do půli zad, takže s nimi se dá docela dobře čarovat.

Další odpovědi
Sopka

a proč jen pro ženy ,…já se nechal ostříhat do hola,přítelkyně je z tohovždy v laufu!

hanulka11

Dneska to není problém – barvu si měním – husté mám své dost a délku už si udržuji spíš kratší- celý život jsem nosila dlouhé , nyní si ty krátké užívám .

anonym

Ani za nic. Jako malá holka jsem byla nešťastná z toho, že jsem nezůstala zlatovláska. Dokonce jsem si ve škole užila pár měsíců posměšků, protože jak mi vlasy tmavly, tak to vzaly přes krásně ryšavou barvu. Jenže tak nezůstaly a vzaly to ještě mnohem dál k syté hnědé. A moje kamarádka kadeřnice mne léta podezřívala, že si vlasy „tajně“ barvím, protože měly krásný kaštanový nádech.
Jediné, co na nich teď ráda skrývám, jsou šediny. To mi na druhé straně dává možnost občas i experimentovat s barvami. Nejvíc mne kadeřnice namíchla, když mi odmítla udělat na podzim melír se zelenými proužky. Ostatní barvy podzimního listí zvládla. Tu zelenou jsem jí ale nikdy neodpustila.
Občas změním účes. Protože v létě mám raději vlasy kratší a zimě delší, tak to souvisí i s ročními obdobími.
Se svými vlasy jsem naprosto spokojená.
Měla by to být otázka i pro muže. Můj exmanžel začal být hodně protivný, když se mu na hlavě objevila pleška. Proces stárnutí se tím u něj zvýraznil do neakceptovatelné míry. Ten by Ti tu určitě napsal, že spokojený není.

Lucijej

NeNe. Spís naopak, mám vlasy, které by chtěla spousta žen. Přírodně medově blonďaté, pod lopatky, konečky se mi vlní do prstýnků a husté, jak je blondýna může mít husté.

terry

Vždyť je lze měnit.
Zvlnit, zkudrnatět, narovnat a vyhladit, nechat narůst dlouhé či ostříhat, prodloužit, obarvit, zhustit.

Anuket

Určitě by mi nevadilo, kdyby mi „přes noc“ vyrostly vlasy o takových dvacet čísel, proces přírodního růstu je nekonečně dlouhý. A také by bylo fajn, kdyby se mi vlasy přes noc nekrčily a nezplihly. Jinak jsem naprosto spokojená, mám krásné kaštanové hnědé, pravidelně, ale velmi vlnité, husté vlasy, nemám si nač stěžovat, když pominu fakt, že vlasy nemůžu česat, jinak se mi udělá „afro“ jakobych dostala 230V přímo ze zásuvky. Tudíž každé ráno vstávám o hodinu dříve, abych si vlasy propláchla vodou a aby mi řádně uschly (v létě to ani nevadí, ale v tomto období, kdy je mnohdy pod 0°C je pro vlasy zlo, abych je týrala polomokré venku a fénu nefandím). Ale jak říkám… Za ty krásné vlasy to stojí. 🙂

VIKTORIÁ

Ja ne! Ale co bych dala za to, abych je mela husté!:(