smazkaa23

Otázka pro ženy … jak zaručeně zpevnit prsa (pokud možno z vlastní zkušenosti)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

NAUČ se PLAVAT a musíš mít SPORTOVNÍ plavky a hlavně plavat stylově SPRÁVNĚ, aby zabíraly správné svaly.

Další odpovědi
Syd

Ano, plaváním se prsa zpevní, ale ne tak aby to bylo vidět. Řešením je správná podprsenka.

pizlicka

rychlou chuzi,pekne kmitat rukama.mas pri tom zatate prsni svaly.a masáží.

Damiana

Ono hodně záleží i na tvaru a velikosti prsů. Doporučuji zmíněné plavání, dobrou zpevňující podprsenku a vyhýbat se aerobnímu cvičení, zejména poskakování apod., které porušuje jemná kolagenová vlákna v prsní tkáni a celkově je ochabuje. Dobré jsou i kliky nebo rozpažování v leže s lehčími činkami. I úbytek hormonu estogenu prsům škodí – menopauza nebo vynechávající menstruace. Rychlý úbytek na váze též škodí. Zkus se ještě podívat zde.
http://pece-o-telo.zdrave.cz/jak-na-pevna-prsa/

terry

Ruce proti sobě opřít dlaněmi ve výši prsou, skrčené lokty ve stejné výši a tlačit dlaně proti sobě.
Dělat série po cca 10 stlačení, krátká pauza, série opakovat a dávky zvyšovat.

rottkiw

Dej mi je do ruky x)
:D

Sassy

Ahoj. Mně se zpevnila prsa poté, co jsem začala nosit správnou velikost podprsenky – tu, co doopravdy prsa podpírá a ne je jen zakrývá.
Tabulku velikostí máš zde: http://www.sprav­napodprsenka.cz/dal­si/tabulky-velikosti
A taky teď nosím často sportovku, v té se prsa ani nehnou (samozřemě pokud zvolíš správnou velikost).
Článek o tom, jaký efekt může mít správná veliksot, včetně fotek, nalezneš zde: http://maheda­.eu/index.php?op­tion=com_conten­t&view=catego­ry&layout=blog&id=56­&Itemid=86&lan­g=en

Jako další rady snad jen plavání, kliky a jiné cvičení na hrudník a pak takové ty zpevňovací krémy, ale to nevím, jestli funguje…

Sassy

A ještě jsem slyšela, že studená voda by mohla pomoci. Ale to už je možná jen babská rada. :)