pusinka50

Otázka pro ty, kteří mají e-mail na seznam.cz. Již jste vyzkoušeli verzi nové podoby e-mailu? Jste s tím spokojeni?

Nebo s čím jste nespokojeni? Bude tato nová verze platit, ať ji chceme nebo nechceme?

ivzez, jak ti mohou chybět v otázce další možnosti? Vždyť jsem uvedla možnost „Jiná odpověď“.

Nejlepší odpověď
Kepler

nevyzkoušel

Jsem spokojen se současnou verzí. Není to tak dávno, kdy celý seznam.cz změnil podobu a většina lidí nadávala. Ale možná je to jenom síla zvyku. Zřejmě bude ta nová podoba e-mailu časem taky vnucena.

Další odpovědi
brillant

nevyzkoušel

Radius

nevyzkoušel

Ale uz me stvou, pujdu ke gmailu jako spoustu znamych, mam tam udelany ucet uz dlouho, ale moc ho nevyuzivam. Schranku na Seznamu asi zrusim, budu se Seznamu vyhybat…

Pejevek

nevyzkoušel

A ani nechci. Jsem spokojená se současnou podobou

ivzez

jiná odpověď

V anketě chybí další možnosti.

Vyzkoušela jsem a honem rychle se vrátila k původnímu.
Ale Seznam nás stejně všechny převede na novou verzi.

led

jiná odpověď

Je to veľmi zjednodušený „akoby gmail“ v „seznam“ verzii. Pozor, nie česká mutácia gmailu

výhrady mnohých k novej verzii – je to len otázka zvyku – zaužívané sa ťažko mení

gecco

jiná odpověď

Mám na Seznamu emila, ale používám jej tak málo, že je mi to vlastně jedno…
A málo jej používám právě proto, tedy zejména proto, že před pár lety Seznam změnil xicht – a změna se mi nelíbila…
😉

hanny 2

jiná odpověď

Vyzkoušela a honem rychle se vrátila k původní verzi.

Radius

Já jsem byl skeptický k nové verzi, ale těch změn tam moc není, už jsem si na to zvykl a zůstávám u Seznamu nadále.

led

„zjednodušený "akoby gmail“ v „seznam“ verzii". A teraz som zvedavá na ohlasy na moje prirovnanie

ivzez

Já jsem to vlastně ani nezkoumala.
Hned po přepnutí jsem chtěla někam kliknout,
chyběl odkaz, tak jsem se hned vrátila…

ivzez

Už jsem se setkala s více lidmi, kterým nová verze nevyhovovala.
Proto mne mne napadlo, že by tato možnost měla být uvedena v anketě,
nebylo by nutné odpověď doplňovat nebo upřesňovat.

pusinka50

Anketu jsem zadala co nejjednodušeji, v návaznosti na otázku. Ještě jsem se tu za 6 let nesetkala s člověkem, který by vyžadoval další možnosti, když je v anketě uvedena „Jiná odpověď“. Když nechceš, nemusíš se rozepisovat.

ivzez

Já vím (–: