NaVryLM

Jak funguje zjišťování počtu sledujících (followers) na FB?

Zdravím,

nečekám na tuhle možná i nesrozumitelnou otázku odpověď, jelikož i mi připadá stupidní a podle mě tu bude málo lidí, kteří mi dokážou poradit, ale zkusím to.
Jedna se o sledování na FB. Každý uživatel na FB má libovolně nastavené sledování na svém profilu (tzv. přátele ho můžou začít sledovat – sledující: A tak uvidí častěji jeho příspěvky a jako první). Když víte, co to jsou sledovatelé na FB, tak přejdu k „problému“.
Na svém účtě mám v nastavení v „sledující“ nastaveno, že mě může sledovat každý (mám to skoro všude) + každý, kdo mě začne sledovat, tak se má ukázat na mém úvodu a přátelé uvidí, kolik lidí mě sleduje, ale schválně jsem si založil fake účet, přidal sám sebe do přátel a začal jsem se sledovat tím fake účtem – Ale počet sledujících na mém opravdovém profilu nestoupl, i přes to, že jsem dal sledovat, několikrát resetl a počet sledujících je pořád stejný a nepřidal jsem, i kdyby by mělo, když jsem nový sledující.
Nevím, v čem je problém, koukl jsem na kámošův profil, dal jsem ho sledovat a na úvodu jeho Timeline profilu stoupl počet sledujících – ale mně se to tak neudělá, tak nevím, co je špatně.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Sice se ptáš na blbost, ale zkoušel jsi to na jiném počítači? Třeba a to přesto, že sis udělal fake profil, tak to sleduje IP adresu, a tak ti nestoupl ten počet sledujících, jelikož to vyhodnotilo jednu adresu.
Zkus si tedy ten fake profil vytvořit na jiném počítači, nejépe úplně někde jinde a pak se podívat doma na svém, zda ti ten počet stoupl. Nynější fake však musíš zrušit.