Jahoda

Otázka…

Zdravím!

Má otázka směřuje na palce. Vím, že se toto téma zde probíralo mnohokrát, ale já tu otázku „musím“ položit 🙂

Dáváte palce uživatelům, kteří odpovídají na Vaše otázky, vždy, nebo jen někdy či dokonce vůbec? U několika uživatelů jsem si povšimla, že je nedávají. Pro mě je to taková nutnost, palce dát za to, že mi odpověděli na mojí otázku. Jak se na to díváte Vy? Dáváte je?

Prosím, neberte tuto otázku za špatnou. Ptám se pro zajímavost. 🙂

Díky za odpovědi a hezký den 😄
Doplňuji:
Buraku, já Ti dala palec a jsi Bronzová! Můžeš dávat palců více! Gratuluji! 😁 To je náhodička!

Nejlepší odpověď
annas

Je jasné, že ne každá odpověď nebo otázka se mně líbí. Ale protože mám bodů hodně, snažím se dát uživateli body třeba na povzbuzení, za snahu. Když položím otázku, dám body všem.
Jako poděkování.

Další odpovědi
anonym

kdyz polozim otazku cekam na odpovedi a pak je oboduji,je to i podekovani tem co maji ochotu se zabyvat mym problemem,jen me mrzi ze tech palecku muzu dat tak malo,kdyz procitam ostatni otazky a odpovedi nemuzu ty nejlepsi uz ohodnotit

anonym

Snazi se davat palecky vsem,jen jednoho ignoruji,to jsem ovsem napsala a take to tak je,nekdy palec nedam a to v pripade,kdyz se mi odpoved nelibi pro vulgarismy,nebo pro to,ze s ni nesouhlasim.

aramah

U mně je to tak, mám problém napsat odpověď tak aby byla čitelná. Proto čtu a tam kde souhlasím dám palec a nemusím psát, mám dost problém se psaním ale to jste si jistě všimli.Přesto se sem ráda vracím. A to právě díky Annas,Panence, Jahůdce. Je vás víc ale tyto tři ženy jsou semnou ze začátku a hlavně si pamatuji jejich avatary. Paní annas se mně zastala hned při první odpovědi.(jsem vlastně doma skoro stále sama a tak jsem ráda za otázky)a za lidi tady. Jo a není to žádné vlez… ale upřímné,Tak jsem se rozepsala a ani nevím zda jsem odpověděla.Tak mně omluvte díky.

panenka

Já dávám body všem i novým uživatelům které samozdřejmě ještě neznám.Dostala jsem velice pěkné meily od uživatelů kteří mi i za body děkujou a já jim vždy odepiši že nemají zač že si to zaslouží stejně jako my všichni.Nemám samozdřejmě ráda takové uživatelé kteří si body nahrabávají přidávají oblíbenci body aby se dostaly vždy tam kam se poprávu dostane spravedlivý uživatel který nepodvádí.

ten který je

Dávám palce tomu,který odpověděl podle mne správně a poskytl cenné informace.Nelíbí se mi jak si někdo dává palce sám.Mám takové podezření že se to tu děje.:-(

Bumbes

Palce dávám za správné, poučné, nebo alespoň vtipné odpovědi … dokonce i členům, které nemám v oblibě.
Zásadně nedávám palce účelově, za špatné odpovědi, za hrubé vulgarismi a urážky.

anonym

Jak kdy. Uznání – jasně.
Povzbuzení,zdvo­řilost – mívá to meze.

mosoj

Je to složité ( jako vše). U svých otázek dávám palce všem, mimo vysloveně chybných odpovědí a samozřejmě vulgárních odpovědí.
Pak dávám palce tam, kde tazateli nestojí za to reagovat a odpověď je správná ( vím, že to dělá víc z Vás) a považuji to za správné. Samozřejmě dávám palec všem za správné odpovědi a otázka se mi zdá zajímavá a poučná, ať jsou mi sympatičtí nebo ne . Problém je v tom, že některé otázky vůbec nečtu. To jsou takové ty o ejakulaci apod. Tam se holt můj palec neobjeví.
Snažím se vyhýbat jednání, které vysloveně hraničí s podlézavostí. To si myslím, že se zde vyskytuje.

PostApMan

Já jsem na tom asi stejně jako ostatní uživatelé, dávám palce těm co se mi odpověď líbila, musím být hodně vybíravý, protože těch palců nemám zas tolik a štve mě když pak večer už nemůžu nic „opalečkovat“ a musím čekat na půlnoc. Něco jako favorita, kterého bych palečkoval pravidelně nemám, každý je trochu z jiného boru a každý ví něco jiného – takže dávám palce všem těm co se mi odpověď líbila (ať už pro informaci, vtip a nebo ze souhlasu s odpovědí)

jen doplním, že já si zase poslední dobou všímám, že je tu velký problém s hvězdičkami, hvězdičkuju každou otázku u které odpovídám(skoro každou – zapomínám :) ), protože odpovídám hlavně na ty otázky co jsou pro mě zajímavé (nebo otázky na které znám odpověď bez „googlování“) – proč s těmi hvězdičkami někteří tak šetří ? Je jich stejný počet jako palečků.

Bunnik

U svých otázek se snažím dávat palec všem, kdo odpoví. U otázek ostatních dávám palce buď že se mi líbí odpověď z jakéhokoliv důvodu (je vtipná, pravdivá…) nebo pokud se jedná o vyjádření názoru nebo podobně, tak že se tím pod tu odpověď jakoby podepíšu, že ten názor sdílím, abych nemusela vypisovat úplně totéž. Taky nemám žádné preferované členy, kterým bych za vše dávala body. A s udílením hvězdiček – nedávám hvězdičky za každou otázku, na kterou odpovím, spíš za otázky, které mi připadají zajímavé. Kolikrát se až divím, na co se lidi ptají… na věci, které si mohou snadno vygooglit nebo i často na věci, které jsou napsané v příbalovém letáku léků.

kapka

Dávám palec všem, co mi odpoví. Jen Bumbese nemohu z technických důvodů hodnotit a on mne také ne. Už jsme si o tom mejlovali. Máme stejného poskytovatele se stejnou IP adresou. Nemyslím si, že si může někdo dávat body sám třeba z nějakého dalšího účtu. Musel by nějak obejít problém, co máme my s Bumbesem a to asi nejde.
Dřív se mi stávalo, že mi palce došly a nemohla jsem pokračovat v hodnocení. Teď už je to lepší. Ale nevracím se většinou na stejné otázky, takže nemohu ohodnotit toho, kdo tam vložil odpověď po mně.
Zajímavé otázky už jsem se taky naučila hodnotit, zezačátku jsem si vůbec nevšimla, že to jde. Jsem tu chvíli.
No tak jsem to zakřikla, právě mi došly hlasy a nemohu dnes již hodnotit.

martina1

Já hodnotím vždy odpověď,se kterou se ztotožňuji a je dobrá,nebo má smysl.Pokud s odpovědí nesouhlasím nebo se mi nelíbí,tak proč bych palec dávala.Sice mě to nic nestojí,ale…Otázky hodnotit nemůžu,protože nemám facebook.Já osobně tu odpovídám,protože mě to baví a body a palce nesleduji,takže pokud mi někdo palec nepošle,tak u mě nemá mínus.Občas se podívám kdo mi palec dal a říkám si,že máme podobné názory a pohled na věc.Jako například většinou mám ráda odpovědi paní Annas,pana Rynka a pana Mosoje.Nic víc v tom nevidím.

panenka

Děkuji vám Aramah za vaši velmi hezkou odpověd taky jsem ráda že jste tu s námi.

annas

Martino1, děkuji.

Jahoda

I já rovněž děkuji. Velmi jste mne potěšila. To, co mám na jazyku, napsala už Annas. Jsem moc ráda, že právě já patří mezi ty tři ženy 🙂 Ze srdce Vám moc děkuji.

Mějte se. 🙂

annas

Aramah, děkuji moc. Slova, která mě určitě potěšila. Vím sama, že když je člověk nový, jak je někdy těžké „zapadnout“. Jenže teď je situace jiná, než když jsem přišla já. Ale to už je dost dlouho, nebo ne?