eliot

Je lepší podnikat při práci? Je to finančně výhodnější?

Odpovědi
Drap

Má to své výhody i nevýhody. Pokud podnikáš při práci, nemáš problém se zdravotním a sociálním a máš zajištěný stálý příjem. Nevýhodou je zase méně času.

Tw!st

Pokud máš k tomu opravdu ambice tak proč ne, jen to chce seřídit time management, jelikož podnikání je časově opravdu náročné, tak se připravte že v kombinaci se zaměstnáním budete časově vytížen na maximum.

0mar

Může být i nemusí. Záleží… Každopádně počítejte s náklady na pojištění – zdravotní a sociální, které budete platit (výše dle příjmů z podnikání). Může to být ve stokorunách měsíčně, ale i tisícovkách.