Rocker

Opraví mi v pneuservisu pneu proíchnutou z boku?

Nějaký pako mi jí propíchlo nožem:-(

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud není poškozeno vlákno, dá se dát zevnitř záplata, ale záleží na stupni poškození.

Další odpovědi
venkovan

Jediné řešení je ji tam dovést. Mohou zalepit a dát duši
Mimochodem – některé značkové pneuservisy nabízejí doživotní pojištění pne. Myslím, že jsem to viděl u Barumu a ještě v jednom který si nevzpomenu.

mojitek

u poskozeni z boku bych se ani nesnazil o opravu,je to nebezpecne-na bocich je velky tlak a je to nejtensi misto.Radsi kupte 2 nove na tuto nápravu ,za zdravi nebo zivot to stoji ..

ReHu

Asi záleží , jak velká díra to je.
Také jsem ji měla čutlou. Větší díru spravila záplata a menší menší oprava. Ale nebyla úplě z boku, jen částečně. V pneuservisu ti to řeknou lépe, až se podívají.

Michalmic

Záleží na míře poškození, zkus se optat v nějakém servisu. Záleží odkud jsi, doporučiji například www.autoexpres.cz