Opravdu zvětšuje celer penis?

Četl jsem že když se jí celer zvětšuje se penis… je to pravda? Jak často se má jíst? kdy se dostaví učinky?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, já ho jím každou chvíli a na všechny způsoby a velmi by ses divil(a).
Zde posílám kousek fota :D
http://media.no­vinky.cz/625/6258-original-bjpus.jpg

Zdroj: http://media.no­vinky.cz/625/6258-original-bjpus.jpg

Další odpovědi
ten který je

No říká se to,ale možná bude spolehlivější nějaká pěkná zelinářka. 😉

dudu

Nedávno jsem někde četl, že pouze dva orgány lidského těla rostou celý život: nos a uši, takže sory.

JayDee446

Je to hloupost. Zelenina opravdu nevidí, kterou část těla chcete zvětšit. Věřil byste zelenině, která by vám měla zvětšit ušní lalůčky?

atriplex

Velikost je dána geneticky. Jakého ho má tvůj otec, takového ho budeš mít i ty. To je osud…

ReHu

Zkus to.

Jez denně půl roku 1/4 kg syrového celeru, potom zkus vařený a uvidíš sám.

Ale např. celerový salát není špatný.

vecernice

Trošku pepře atˇse vzepře,petržel aby vydržel a kdo ví co ještě.Zní to moc jednoduše,aby to bylo všechno pravda.Nějakej ten vitamín v tom určitě bude,ale na velikost to vliv nemá.

sobol

Na velikost určitě ne, ale spíš na delší erekci (ne větší). Ale jak je to v praxi nevim, z celeru se mi zvedá žaludek.