karel.xyz2

Odvoz starých elektrospotřebičů ZDARMA – REMA systém – skutečně to funguje nebo „podvod“…?

Dobrý den

Vyklízíme sklep, půdu atd. rodinného domu od starých věcí a kromě jiného máme i dost starých (velkých/těžkých) elektrospotřebičů (ledničky, pračky, „boubelaté“ staré CRT televize atd. atd.) celkem snad 10+ takových velkých spotřebičů. Nemáme to jak odvézt do sběrného dvora. Myslel jsem že budu muset objednat „stěhováka“ a místo stěhování „z bydliště do nového bydliště“ to prostě budeme „stěhovat“ z „bydliště do sběrného dvora“, ale to by stálo peníze (a protože budu objednávat i různé kontejnery na jiný odpad, chtěl bych ušetřit kde se dá).

Objevil jsem:
https://www.re­ma.cloud/projek­t/bud-liny

Pokud to chápu správně, tato firma ZDARMA (!?) přijede a odveze všechny tyto staré spotřebiče… A to komplet totálně ZDARMA, nemusím platit za nic (příjezd, odvoz, kilometry autem, likvidaci, prostě neplatím NIC(!?))…
Je to pravda…? Přijde mi to moc dobré na to aby to byla pravda, není to nějaký „podvod“, není tam nějaký háček že přece jen jsou tam nějaké „skryté poplatky“…?

Má s tím (touto firmou) někdo zkušenosti? Jak ta firma vydělává peníze pokud je to fakt zdarma…?

Díky za zkušenosti a rady/tipy…

Odpovědi
Drap

Osobní zkušenost nemá, ale nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat.

Ametyst

Přijedou zdarma a rádi: dnes jsou suroviny tak drahé, že firma ušetří tisíce, než by Vám vyplatila za elektrospotřebiče. Zjistěte si, kolik se dnes platí za výkup motoru! Šrot není bezcenný. Naopak v dnešní době suroviny docházejí, a kovový odpad je cenný.

elkon

Já vozím staré spotřebiče do Sběrného dvora.