P.B.

Odvod daně z dárků? Pokud objednám na prodejnu větší množství zboží, dostanu k němu x kusů zdarma. Musím těchto x kusů p

Odvod daně z dárků? Pokud objednám na prodejnu větší množství zboží, dostanu k němu x kusů zdarma. Musím těchto x kusů přiznat do účetnictví a zdanit?

Nejlepší odpověď
Hlada

Když dárky prodáte, měl byste příjem zdanit. Protože k dárkům zřejmě nebude výdajový doklad, zdanitelným příjmem bude celá prodejní cena, nikoli jen marže.