Avatar uživatele
Nela56

Odstranila jsem zprávu s adresou. Co teď?

Dobrý den, měla jsem domluveného pána, který měl zájem o jeden telefon, dnes jsem měla jít na poštu a poslat ho na adresu, kterou mi do zprávy napsal, už mi poslal na učet i peníze. Dnes ráno jsem to tedy chtěla udělat, ale tak jsem spěchala a vůbec jsem si nevšimla, že jsem telefon dala do továrního nastavení dřív, než jsem si stihla zapsat adresu, nebo alespoň číslo ! :O Co ted? Zrovna tohle jsem neměla ani zálohované, a jediné, co mě napadá, je počkat, než pán zavolá, že mu nic nepřišlo :/ To ale zase nechci, co teď, prosím?!

Zajímavá 0 před 1239 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Já bych vrátil peníze na účet pána a do zprávy bych napsal, aby ti sdělil poštovní adresu, a uveď email nebo číslo mobilu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gonfaloniér

Jestli máš jeho email, tak mu napiš zda by ti znova neposlal číslo adresy. Jestli ne, tak to udělej tak, jak píše Hufnágl. Ale pak už možná nebude ten mobil chtít, když už mu ty peníze příjdou zpátky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Ještě mně napadá – zkusit ukecat někoho od koho máš telefon, zda by Ti mohli říct čísla z posledních přijatých volání / SMS. Zvlášť pokud máš tarif, mohlo by to projít. Komunikace e-mailem žádnou nemáš? e-mail zpravidla zůstává na serveru a nemaže se pokud k tomu nedáš přímo povel. SMS se myslím u některých telefonů zálohují k gmail účtu, tak to by také mohla být cesta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nela56

Děkuju, všem za rady, tak jsem to zvládla :)

před 1239 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Měla jsi nás poučit, jak se to nakonec povedlo.

před 1239 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet